Kilka słów o nas...

car-repair2Juz prawie 20 lat nasza firma instnieje na wymagającym rynku motoryzacji.

Nieustanny rozwój koncernów samochodowych wymaga od całej branży podążania tymi samymi ścieżkami. My także staramy się nie zostawać w tyle, inwestując w urządzenia, które bazują na wykorzystaniu najnowszych technologii. Komplet maszyn najwyższej klasy służących do naprawy turbosprężarek nie jest naszym jedynym atutem.

Nasz zakład oferuje:

  • kompleksową obsługę twojego samochodu m.in. Regenerację alternatorów i rozruszników przy uzyciu specjalistycznych stołów naprawczych i testerów.
  • Regulacja geometrii kół (zbieżność) urządzeniem 3d polegającym na innowacyjnej technologii precyzyjnych kamer z systemem vodi, dzięki której pomiar wykonywany jest z dokładnościa do 0.01 stopnia, a czas trwania nie przekracza 5 min.
  • Stacja kontroli pojazdów, przeglądy okresowe, przeglądy aut sprowadzonych z zagranicy
  • Linia diagnostyczna wykryje każdą nieprawidłowość w parametrach jezdnych pojazdu.
  • W szeroko pojętej mechanice (rozrządy, sprzęgła, remonty silników, naprawa zawieszenia, przeglądy przebiegowe itd.)

Już niedługo drugi punkt!

Wkrótce będziemy mogli zaprosić państwa do korzystania z naszych usług w drugim punkcie, powstającej właśnie okregowej stacji kontroli pojazdów w miejscowości Chociwel przy ul. Dworcowej. Wiecej szczegółowych informacji wkrótce, gdyż główna strona naszej firmy jest w przebudowie, za co serdecznie przepraszamy.